Čerpacia stanica s kaviarňou - KFS Kaktus
Čerpacia stanica s kaviarňou - KFS Kaktus
Čerpacia stanica s kaviarňou - KFS Kaktus

Čerpacia stanica s kaviarňou - KFS Kaktus

167 m2 ÚŽITKOVÁ PLOCHA

207 m2 ÚŽITKOVÁ PLOCHA

Architektonická štúdia čerpacej stanice s barom, aká na Slovensku nemá obdoby! Áno, aj to bolo zadanie klienta, ktorý sa nebojí konkurovať silným značkám pohonných hmôt. Našou úlohou bolo vytvoriť kreatívne riešenie exteriéru a interiéru čerpacej stanice, ktorá bude oplývať vlastným jedinečným štýlom, uspokojí náročné potreby cieľovej skupiny a poteší oko nejedného dizajnéra.

Vypracovali sme pre investora návrh interiéru a exteriéru benzínovej pumpy v Hriňovej. Cieľ projektu bolo navrhnúť benzínku, aby upútala pozornosť a bola jedinečná na celom Slovensku. A to si myslíme, že sa nám podarilo. Veď zhodnotíte samy. :) Okrem návrhu interiéru a exteriéru sme vytvorili dizajn, logo a propagačné materiály. 

Informácie

KFS KAKTUS je nielen benzínová pumpa, ale aj reštaurácia či kaviareň. Ponúka napríklad skvelé raňajky či chutnú kávu. Je to navrhnuté tak, aby si každý prišiel na svoje. Ideálne miesto pre mladých ľudí či rodiny s deťmi. 

Devlev | Informácia Typ stavby Čerpacia stanica

Devlev | Informácia Miesto stavby Hriňová

Devlev | Informácia Generálny projektant DEVLEV

Devlev | Informácia Typ dokumentácie Projekt

Devlev | Informácia Dátum vyhotovenia 2022

 

KIOSK

Predajnú časť čerpacej stanice sme prepojili s kaviarňou v kombinácii dreva a tmavej striekanej MDF dosky. 

Kaviareň a bar 

Súčasťou čerpacej stanice je aj kaviareň. Požiadavka bola, aby sa tam ľudia cítili komfortne a mohli si vychutnať chutné raňajky, kávu a večer naopak posedieť pri kvalitnom víne.