Zľava na stavebný materiál až do 45%

Zľava na stavebný materiál až do 45%

Radi ponúkame komplexné riešenia, pretože vieme, čo obnáša realizácia stavby pre vás, našich zákazníkov. Nie je to proces jednoduchý a ani rýchly, preto sa snažíme o to, aby ste sa v spolupráci s nami cítili skutočne komfortne.

Keď si vyberiete z našej ponuky na www.katalogoveprojekty.sk, alebo zveríte svoju predstavu vysnívaného domu do rúk našich odborníkov, môžete sa stať členom klubu DEVLEV. Týmto členstvom sa zaradíte k našim zákazníkom, ktorí majú možnosť získať zľavy na široký sortiment stavebného materiálu. Zľavy sú počítané na mieru každému zákazníkovi. Neodvíjajú sa od množstva objednaného tovaru, preto sa nemusíte obávať akéhokoľvek znevýhodnenia. Rovnaká zľava vám bude ponúknutá v prípade, ak váš budúci domov nepatrí medzi tie najväčšie, aj ak budete materiál objednávať postupne. Zľavy až do 45 %, na tak široký sortiment tovaru, ako vám ponúkame, nie sú bežne dostupné pre fyzické osoby. Vy sa k nim teraz môžete jednoducho dostať, stačí s nami spolupracovať pri tvorbe a výbere toho správneho projektu pre vás. O ostatné sa radi postaráme.

Členstvo v našom klube nie je časovo obmedzené. Ak si tento rok zakúpite projekt, zľavy na stavebný materiál dostanete aj nasledovné roky. Pretože vieme, že stavba domu nemusí trvať len jeden rok.  Nezáleží na tom odkiaľ ste. Našich partnerských predajní je 16 a sú situované po celom Slovensku. V každej z nich si môžete vyzdvihnúť svoj vopred objednaný stavebný materiál, alebo vám ho dovezieme priamo k vám domov. Výber je len na vás. Keďže sme v stavebnom odbore skúsení, vybrali sme pre vás široký sortiment stavebného materiálu, mnohých značiek, ktorý pokryje vaše požiadavky na kompletnú hrubú stavbu. Výhodné ceny vám poskytneme na všetok zakúpený materiál. Nie je v tom žiaden háčik. Kontaktujte nás so žiadosťou o cenovú ponuku a presvedčte sa sami. Tešíme sa na každú ďalšiu spoluprácu s vami.

Členstvo v našom DEVLEV klube je odmenou za dôveru, ktorú nám vkladáte do rúk

Odberné miesta ( ilustračná mapa ):

Mapa odberných miest

Zaujala vás táto výnimočná zľava?

Radi vám odpovieme na doplňujúce otázky. Kontaktujte nás na +421 904 133 949 alebo nám napíšte na info@devlev.sk. Taktiež nás môžete kontaktovať prostredníctvom nižšie uvedeného kontaktného formulára. Radi vám poradíme.