Architektúra

Našou doménou je tvorba projektov podľa predstáv klienta. Vďaka skúsenostiam vieme na čo sa pýtať a kde zamerať svoju pozornosť. Ku klientom pristupujeme individuálne a dbáme na to, aby sme ich predstavy pretavili do reálneho projektu čo najidentickejšie. Samozrejme, nešetríme praktickými radami, ktoré vychádzajú z našej predošlej praxe. Vieme, že môžu byť cenné. Po uzavretí našej spolupráce, od nás získate vysoko kvalitný projekt, nielen rodinného domu, rešpektujúci vaše potreby, sny a rozpočet.

devlev-projekt-mensik-alt7
devlev-sluzby-inziniering

Inžiniering

Postaráme sa o to, aby ste svoj drahocenný čas nestrácali vybavovaním povolení, potrebných na stavbu. Disponujeme množstvom skúseností, vďaka ktorým je získanie povolení omnoho efektívnejšie z časového aj finančného hľadiska. Vy sa zatiaľ môžete venovať svojej práci, rodine alebo koníčkom.

Interiér

Zverte sa do našich rúk. Pripravíme vám dizajn pre ktorúkoľvek miestnosť vášho domova alebo pracovných priestorov. Sme mladí, flexibilní ľudia, ktorí sa dokážu vžiť do vašich predstáv a navrhnúť funkčný interiér pre obytné, obchodné aj kancelárske priestory. Nezáleží na tom, či sa vám páči moderný štýl, alebo máte nadčasové zmýšľanie, či chcete byť obklopený históriu. Pri práci sa sústredíme na vaše predstavy a na fakt, že v interiéri trávite väčšinu svojho času. Preto musí spĺňať všetky vaše predstavy o pohodlí z estetického aj praktického hľadiska.

Návrh interiéru