Výber lokality

Na základe kritérií, ktoré nám poskytnete, vyhľadáme tú pravú lokalitu pre vás. Vopred si premyslite dôležitosť ohľadne infraštruktúry, občianskej vybavenosti, ceny a rentability pre vás a my urobíme všetko pre to, aby mal váš investičný zámer strategickú polohu. Poznáme trh s realitami na území celého Slovenska. Ušetrite svoj čas a peniaze a zverte sa do rúk profesionálom.

Devlev služby pre developérov výber lokality
devlev-projekt-mensik-alt7

Projekt

Rozumieme nielen projektom, ale aj ich realizáciám. Vieme, čo obnáša príprava na stavbu a aj stavba samotná. Na základe informácií o územnom pláne a vybranej lokalite pre vás vypracujeme architektonickú štúdiu. Po jej odsúhlasení vytvoríme kompletnú projektovú dokumentáciu pre úrady.

Inžiniering

Postaráme sa o to, aby ste svoj drahocenný čas nestrácali vybavovaním povolení potrebných na stavbu. Disponujeme množstvom skúseností, vďaka ktorým je získanie povolení omnoho efektívnejšie z časového aj finančného hľadiska. Vy sa zatiaľ môžete venovať svojej práci.

devlev-sluzby-inziniering
devlev-realizacia-projekt-01-alt1

Realizácia

Vďaka spolupráci s našimi partnermi, zabezpečíme efektívne obstarávanie pre váš projekt. Spolupracujeme len so spoľahlivými firmami, z ktorých vyberieme najvhodnejšieho dodávateľa. V dnešnej dobe nie je jednoduché vybrať tú pravú spoločnosť na realizáciu stavby, častokrát práve tí najlepší nemajú čas. Preto je pre vás výhodné dôverovať nám a ušetriť si tým čas a peniaze.

Predaj

Prostredníctvom našej značky DEVLEV properties, zabezpečíme pohodlný predaj vášho developerského projektu. Nemusíte sa o nič starať. Máme zmapovaný trh s nehnuteľnosťami a vieme komu a čo môžeme ponúknuť. Vy určíte cenu a my zabezpečíme všetko ostatné. Vážime si váš čas.

Typový projekt Alexandra v obci Miloslavov | Architektonické štúdio DEVLEV