Typový projekt Alexandra v obci Miloslavov | Architektonické štúdio DEVLEV

Typ projektu

2 – podlažný dom

Úžiková plocha

222,10 m2

Cena projektu

1 599 €

Náklady stavby

188 800 €

Rok

2018

Typový projekt Alexandra, má úžitkovú plochu jednej bytovej jednotky 111,05 m2. Klientka, pre ktorú sme ho vytvorili, nás kontaktovala prostredníctvom stránky www.devlev.sk, kde sa zameriavame na individuálne projekty. Predstavila nám svoje požiadavky na dom a my sme ho dotiahli do dokonalosti. S výsledkom bola veľmi spokojná. Predstavovala si projekt ako súbor troch rodinných domov s jednoduchou a modernou architektúrou. Chcela, aby bol dom praktický, aby si ho jeho majitelia alebo nájomcovia rýchlo obľúbili. S našou klientkou sme spolupracovali aj v ďalšej fáze jej vysnívaného domu a ostali sme v kontakte. Dom sa nachádza v obci Miloslavov.

Tento rodinný dom má jedno nadzemné podlažie a podkrovie. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza kuchyňa spojená s obývačkou, kúpeľňa s toaletou a pracovňa. V podkroví sú dve detské izby, spálňa so šatníkom a kúpeľňa s toaletou.

Vizualizácie a výkresy

Realizácia projektu

Páči sa vám tento projekt?

Kontaktujte nás a získajte projekt tohto krásneho domu.
*Odoslaním tohto formulára udeľujete súhlas na spracovanie osobných údajov podľa nariadenia GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov


Projekt na mieru v obci Žilina - Hôrky | Architektonické štúdio DEVLEVDevlev projekt domu v obci Hviezdoslavov