Projekt na mieru v obci Žilina - Hôrky | Architektonické štúdio DEVLEV

Typ projektu

2 – podlažný dom

Úžitková plocha

132,13 m2

Cena projektu

1 499 EUR

Náklady stavby

112 400 €

Rok

2017

Náš klient, Slavomír, nás oslovil s požiadavkou projektu rodinného domu na mieru. Tento projekt bol zaujímavý tým, že Slavomír má pozemok vo svahu, na ktorý by rád umiestnil aj svoj dom. S touto výzvou sme si poradili dobre, nakoľko jeho dom už stojí na svojom mieste. Jeho úžitková plocha je 132,13 m2 a nachádza sa v obci Hôrky-Žilina.

Dom má jedno plnohodnotné podlažie a pod ním jedno znižujúce sa, čo je spôsobené svahovitým pozemkom. Na spodnom podlaží je garáž a technické zázemie domu pivnica, technická miestnosť a tiež schodisko. Na hornom podlaží sa nachádzajú jedáleň, obývačka a kuchyňa v jednej veľkej miestnosti, s možnosťou vyjsť priamo na terasu. Z kuchyne vedú dvere do špajze a ďalšie na chodbu, kde je samostatná toaleta, schodisko a vstupné dvere. Na druhej strane domu sa nachádza nočná časť, v ktorej je kúpeľňa s toaletou, dve malé izby, ktoré môžu slúžiť ako sklady, alebo šatníky, jedna priestranná spálňa a dve detské izby.

Vizualizácie a výkresy

Realizácia projektu

Páči sa vám tento projekt?

Kontaktujte nás a získajte projekt tohto krásneho domu.
*Odoslaním tohto formulára udeľujete súhlas na spracovanie osobných údajov podľa nariadenia GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov


Typový projekt Alexandra v obci Miloslavov | Architektonické štúdio DEVLEV