Typ projektu

Bungalov

Úžitková plocha

132,90 m2

Cena projektu

1 799 EUR

Náklady stavby

113 000 €

Rok

2018

Tento moderný a vkusný rodinný dom, s úžitkovou plochou 132,90 m2, sa nachádza v obci Slovenský Grob. Na pozemkoch, ktoré mal investor k dispozícii, postavil tri rovnaké, samostatne stojace bungalovy, ktoré sme navrhli špeciálne na tento účel. Dom je štvorizbový a má valbovú strechu. Svojím riešením interiéru, aj exteriéru, spĺňa všetky podmienky moderného a komfortného bývania. Dispozične je rozdelený na dennú časť a nočnú časť. Dennú časť tvorí priestranná kuchyňa so špajzou, jedáleň a obývačka, z ktorej je možné vyjsť priamo na krytú terasu. Nočná časť je tvorená dvomi detskými izbami, spálňou, kúpeľňou s toaletou a je tu tiež samostatná toaleta a šatník so vstupom z chodby. V izbách je vyhradený priestor na vstavané skrine, ktoré môžu pokrývať celú stenu bez obmedzenia. Spálňa má vlastný šatník.

Tento dom je konštruovaný tak, aby vyhovoval majiteľom, ktorí vedia, že vo svojom dome budú potrebovať veľa úložného priestoru.

Vizualizácie a výkresy

Realizácia projektu

Páči sa vám tento projekt?

Kontaktujte nás a získajte projekt tohto krásneho domu.
*Odoslaním tohto formulára udeľujete súhlas na spracovanie osobných údajov podľa nariadenia GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov


Devlev projekt domu v obci Hviezdoslavovdevlev-projekt domu v obci nova dedinka