DEVLEV realizácia poschodového rodinného domu v Bratislave Jarovce

Typ projektu

Poschodový dom

Úžitková plocha

147,15 m2

Cena projektu

1 999 EUR

Náklady stavby

125 100 €

Rok

2017

Náš ďalší klient sa náhle rozhodol predať byt a splniť si svoj sen o dome. Akonáhle byt predal, prišiel k nám a požiadal nás o projekt dvojpodlažného domu. Po kúpe pozemku v Jarovciach, sme navrhli dom, presne pre neho, ušitý na mieru. Tento pozemok sa nachádza v novovybudovanej lokalite, preto sme mohli naplno využiť našu kreativitu. Samozrejme, držali sme sa územného plánu a najmä predstáv klienta.

Na základe klientových kritérií sme navrhli päťizbový rodinný dom s valbovou strechou a s úžitkovou plochou 147,15 m2. Dom je svojou dispozíciou vhodný pre 4 – 5 člennú rodinu. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza obývačka spolu s jedálňou a hneď pri nich je kuchyňa, ktorú je možné, v prípade potreby, oddeliť od ostatných izieb posuvnými dverami. Na prvom podlaží sa nachádza tiež špajza, kúpeľňa a jedna obytná izba.

Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú tri obytné izby. Spálňa s vlastným šatníkom a   dve detské izby. Okrem toho sa tu je aj centrálny šatník a kúpeľňa s toaletou.

Vizualizácie a výkresy

Realizácia projektu

Páči sa vám tento projekt?

Kontaktujte nás a získajte projekt tohto krásneho domu.
*Odoslaním tohto formulára udeľujete súhlas na spracovanie osobných údajov podľa nariadenia GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov


devlev-projekt domu v obci nova dedinkaDEVLEV realizácia dvojdomu ZUZANA v Slovenskom Grobe