Interiérová štúdia, návrh a realizácia kancelárskych priestorov.

Typ projektu

Interiér

Stupeň

Návrh a realizácia

Cena projektu

1 199 EUR

Orientačné náklady

15 000 €

Rok

2016

Klient, spoločnosť CASMAR, nás oslovil s požiadavkou o návrh interiéru, pre ich nové kancelárske priestory. Našou úlohou bolo vytvoriť prostredie, ktoré je moderné, priestranné, no najmä praktické pre riaditeľa, zamestnancov, ale aj zákazníkov. Zamerali sme sa preto na 3 zóny kancelárskych priestorov. Pracovňa riaditeľa, open space priestory pre zamestnancov a časť určená na stretnutia so zákazníkmi.

Pracovňa riaditeľa má poskytovať súkromie a zároveň by mala byť dostatočne v centre diania, preto je oddelená presklenými stenami od open space priestorov.

Open space priestory sú určené pre zamestnancov. Každý z nich má svoje jedinečné miesto s vlastným, vyhradeným priestorom a zároveň sú všetci spoločne v jednej miestnosti, čo zjednodušuje spoluprácu medzi nimi. Ich práca totiž vyžaduje neustálu interakciu a open space priestory podporujú priateľskosť a spolupatričnosť v tíme.

Posledná zóna týchto kancelárskych priestorov je určená pre klientov. Od open space priestorov je oddelená zelenou stenou, ktorá navodzuje súkromie pri stretnutiach a tiež sa zákazníci cítia pohodlne, príjemne a voľne.

Dali sme si záležať na výbere tých správnych doplnkov, aby príjemne dotvorili prostredie v ktorom sa bude všetkým príjemne pracovať, či vyberať tú správnu nehnuteľnosť.

Vizualizácie a výkresy

Máte záujem o vizualizáciu a návrh interiéru?

Kontaktujte nás pomocou nášho rýchleho formulára.
*Odoslaním tohto formulára udeľujete súhlas na spracovanie osobných údajov podľa nariadenia GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov


Návrh interiéru bytu v Bratislave- Staré Mesto, 4.Návrh interiéru bytu v Bratislave- Staré Mesto.