Návrh interiéru bytu v Bratislave- Staré Mesto.

Typ projektu

Interiér bytu

Stupeň

Návrh a realizácia

Cena projektu

1 999 EUR

Orientačné náklady

60 000 €

Rok

2018

Realizácia

Zaujímavou výzvou pre nás bolo rozdeliť veľký loftový byt na dve menšie samostatné bytové jednotky, pričom obidve ostali loftovými bytmi. Orientačné náklady na uskutočnenie prestavby pre obidve bytové jednotky spolu, sú okolo 60 000 €. My, spoločnosť DEVLEV, sme sa postarali o dispozičné riešenia, vizualizácie, realizačnú dokumentáciu a autorský dozor počas prestavby a zariadenia interiérov. Na prestavbu sme si vybrali nášho partnera firmu GALLAX s.r.o. Na zariadení interiéru obidvoch bytov, sme spolupracovali so spoločnosťou MIRA interiér.

Tento byt je súčasťou bytového domu, ktorý je historickou pamiatkou. Je to veľmi pekná historická budova s átriom, z ktorého sa vstupuje priamo do bytov. Práve preto sme sa snažili do nového, moderného bytu dostať industriálny štýl. Priznali sme klasické tehlové steny, kde sú viditeľné pôvodné klenby a výrazný prvok celého interiéru sa nám podarilo vytvoriť vďaka priznanému drevenému stropu.

Originálne drevené trámy sme objavili až pri rekonštrukcii, keď sme odstránili sadrokartón. Hneď pod ním boli pekné, originálne drevené trámy, ktoré by sme najradšej ponechali v surovom stave. To, bohužiaľ nebolo možné a tak sme pre ne zvolili tú najšetrnejšiu úpravu. Len sme ich obrúsili, naolejovali prírodným olejom a takto sme všetky priznali. Dodali interiéru nezameniteľné teplo domova.

Byt A má po prerobení zvlášť kuchyňu a obývačku. Priamo z obývačky sa dostaneme schodmi do spálne so šatníkom, ktoré sú umiestnené na poschodí.

Byt B je po prerobení väčší dvojizbový s celým otvoreným priestorom všetkých izieb. Denná časť sa nachádza na prízemí a poschodie patrí spálni s vlastným šatníkom a pracovni. Z tohto bytu je možné vyjsť priamo do predzáhradky na terasu, ktorá je orientovaná na východ, aby si obyvatelia bytu mohli vychutnať kávu pri ranných slnečných lúčoch.

Vizualizácie a výkresy

Máte záujem o vizualizáciu a návrh interiéru?

Kontaktujte nás pomocou nášho rýchleho formulára.
*Odoslaním tohto formulára udeľujete súhlas na spracovanie osobných údajov podľa nariadenia GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov


Interiérová štúdia, návrh a realizácia kancelárskych priestorov.DEVLEV návrh interiéru bytu v Trnave,2