devlev-projekt domu v obci nova dedinka

Typ projektu

Bungalov

Úžitková plocha

91,15 m2

Cena projektu

1 199 EUR

Náklady stavby

77 500 €

Rok

2018

Projekt tohto domu vznikol ako súčasť developerského projektu v obci Nová Dedinka. Developer potreboval vytvoriť dostupné bývanie pre mladé rodiny. Našou úlohou bolo vytvoriť dom za cenu bytu, čo sa nám aj podarilo. Rodinný dom s úžitkovou plochou 91,15 m2 je ideálny pre mladé rodiny, ktoré hľadajú praktické, pekné a moderné bývanie za výbornú cenu. Je pomerne úzky, aj keď jeho interiér tak nepôsobí. Zámerne je skonštruovaný tak, aby bol vhodný aj na úzke pozemky. V dome sa nachádza obývačka spojená s kuchyňou, tri obytné izby, kúpeľňa a samostatné WC. Vstup sme situovali na stred domu tak, aby sme mohli dispozične oddeliť dennú a nočnú časť. Vďaka tvaru domu a veľkosti okien a dverí, doň preniká dostatok denného svetla po celý deň. Zároveň však spĺňa aj prísne kritériá tepelnej izolácie.

To, že sme vytvorili dom za cenu bytu sa netýka len nákladov na jeho stavbu, ale tiež mesačných výdavkov na život v ňom.

Vizualizácie a výkresy

Realizácia projektu

Páči sa vám tento projekt?

Kontaktujte nás a získajte projekt tohto krásneho domu.
*Odoslaním tohto formulára udeľujete súhlas na spracovanie osobných údajov podľa nariadenia GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov


DEVLEV realizácia poschodového rodinného domu v Bratislave Jarovce