m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Hľadáte architektov ?

 

Sme spoločnosť plná odborníkov, sme mladí, no skúsení, sme plní entuziazmu, sme DEVLEV. Stavební inžinieri, architekti, projektanti, statici, dizajnéri, manažéri a sme pripravení pomôcť vám vybudovať vaše sny od úplných základov.

 

Image Alt

Kancelárie, CASMAR

  |    |  Kancelárie, CASMAR

Kancelárie, CASMAR

 

Spoločnosť CASMAR, nás oslovila s požiadavkou o návrh interiéru, pre ich nové kancelárske priestory. Našou úlohou bolo vytvoriť prostredie, ktoré je moderné, priestranné, no najmä praktické pre riaditeľa, zamestnancov, ale aj zákazníkov. Zamerali sme sa preto na 3 zóny kancelárskych priestorov. Pracovňa riaditeľa, open space priestory pre zamestnancov a časť určená na stretnutia so zákazníkmi. Pracovňa riaditeľa má poskytovať súkromie a zároveň by mala byť dostatočne v centre diania, preto je oddelená presklenými stenami od open space priestorov.Open space priestory sú určené pre zamestnancov. Každý z nich má svoje jedinečné miesto s vlastným, vyhradeným priestorom a zároveň sú všetci spoločne v jednej miestnosti, čo zjednodušuje spoluprácu medzi nimi. Ich práca totiž vyžaduje neustálu interakciu a open space priestory podporujú priateľskosť a spolupatričnosť v tíme.

 

Posledná zóna týchto kancelárskych priestorov je určená pre klientov. Od open space priestorov je oddelená zelenou stenou, ktorá navodzuje súkromie pri stretnutiach a tiež sa zákazníci cítia pohodlne, príjemne a voľne. Dali sme si záležať na výbere tých správnych doplnkov, aby príjemne dotvorili prostredie v ktorom sa bude všetkým príjemne pracovať, či vyberať tú správnu nehnuteľnosť.

 

Potrebujete návrh interiéru? Kontaktujte nás

Miesto:

Trnava

Rok:

2016

Typ projektu:

Novostavba

Stupeň:

Návrh a realizácia

Cena projektu:

1 199 €

Orientačné náklady:

15 000 €

Kategória: