Image Alt

Interiér bytu, Trnava

  |    |  Interiér bytu, Trnava

Interiér bytu, Trnava

 

Návrh interiéru bytu v novostavbe v Trnave sme vytvorili pre rodinu s dieťaťom v minimalistickom štýle. Oddychová zóna sa opticky zväčšila použitím vhodných farieb a výsledný priestor pôsobí vzdušne. Na žiadosť klienta sa dotvorila skrinka s presklenou vitrínou, ktorá umožní vystaviť a zároveň ochrániť predmety pred prachom. Drevená predstena zabezpečuje neviditeľné komponenty a kabeláž od televízora. Interiér obsahujú jedinečné dizajnové prvky podľa výberu klienta. Osvetlenie dennej zóny zabezpečuje jednoduchý luster na strope a dekoračná lampa zútulňuje miestnosť navodzuje vytvorenie intímnej, harmonickej atmosféry.

 

V druhej etape sme navrhli detskú izbu tak, aby sme využili priestor na maximum. Hračky sú neodmysliteľnou súčasťou detskej izby a chcú mať svoje miesto. Poslúžia im úložné priestory a police. Hlavný úložný priestor tvorí vysoká vstavaná skriňa s výsuvnými šuplíkmi naspodku pre lepší prístup dieťaťa k hračkám. Stred vypĺňajú poličky na drobnosti, ktoré dotvoria ducha izby. Tlmené osvetlenie nad posteľou navodzuje príjemnú atmosféru rodiča a dieťaťa na večerné čítanie rozprávok na dobrú noc. Biela v kombinácii s dubovou dyhou robia izbu detskou a zároveň nadčasovou. Vhodný výber farieb je podstatný pri vývoji dieťaťa a pomáhajú rozvíjať jeho osobnosť a fantáziu. V interiéry sme preto použili pastelové farby, ktoré vytvárajú harmóniu a celkovo pôsobia upokojujúco. Správna kombinácia postele a matraca bola pre nás prioritou. Komfortná posteľ spĺňa kritéria a to nielen praktickú a estetickú, ale aj z hľadiska zdravého vývoja.

 

Ako bonus sme zabudovali zásuvky na uskladnenie posteľnej bielizne. Písací stôl ponúka veľkú plochu kde môže rodič s dieťaťom robiť množstvo vecí, a tým zušľachťovať vzťah plný hrania. Vhodná stolička uľahčí školské začiatky a písanie domácich úloh. Potreby a požiadavky sa vekom menia. Preto sme originálne zariadenia vyhotovili na mieru a poslúžia na dlhodobé využitie. Orientačné náklady na realizáciu boli približne 15.000,- €.

 

Vizualizácie

 

 

Páči sa vám tento projekt? Kontaktujte nás

Miesto:

Trnava

Rok:

2018

Typ projektu:

Rekonštrukcia

Stupeň:

Interiérová štúdia

Cena projektu:

1 999 €

Orientačné náklady:

15 000 €

Výmera:

31,43 m2

Doba projektovania:

12 týždňov

Kategória: