Image Alt

Interiér bytu, Rezidencia pri Mýte

  |    |  Interiér bytu, Rezidencia pri Mýte

Interiér bytu, Rezidencia pri Mýte

 

Návrh interiéru bytu v Rezidencii pri Mýte sme vytvorili v modernom štýle tak, aby vynikla vzdušnosť ponúkanej plochy. Po vstupe sa naskytne celkový pohľad na oddychovú zónu prepojenú s kuchyňou a jedálenským stolom pre 4 člennú rodinu. Podľa požiadaviek klienta sme kuchyňu navrhli čisto a priestranne s integrovanou elektrickou rúrou. Biela časť pôsobí neutrálne a kontrastne vyniká vzorovaný obklad v kuchynskej linke. Industriálne a moderné svietidlá dodávajú bytu tú pravú eleganciu. Úložné skrinky sme umiestnili na okrajoch miestnosti aby sa efektívnejšie využil dostupný priestor.

 

Dominantným prvkom v oddychovej zóne tvorí masívna sedačka s konferenčným stolíkom. Drevenú stenu pri televízore dopĺňa polica v tvare úľa, ktorá pôsobí veľmi príjemné a je prakticky využiteľná na knihy ,ale aj na osobné predmety rodiny. Na drevený obklad v obývacej miestnosti sa použila dyhovaná MDF doska. Doplnky ako napríklad koberec v svetlom tóne dodávajú priestoru teplo domova. Použité zemité farby vplývajú na človeka veľmi príjemne a celý príbytok zútulnili.

 

Tú pravú eleganciu bytu dodávajú závesné svietidlá v industriálnom a modernom štýle. Celý interiér presvetľuje veľká loggia, ktorá ponúka exteriérovú plochu a krásny výhľad na okolité prostredie. Orientačné náklady na uskutočnenie prestavby boli okolo 15.000,- €.

 

Vizualizácie

 

 

Páči sa vám tento projekt? Kontaktujte nás

Miesto:

Bratislava

Rok:

2017

Typ projektu:

Novostavba

Stupeň:

Realizačný projekt

Realizácia:

Externá firma

Výmera:

37,3 m2

Doba projektovania:

4 týždne

Kategória: